Послуги мулососних та асенізаторних машин у Запоріжжі

Викачування зливних ям та туалетів, підвалів, чищення басейну

Послуги Ілососа

Оренда біотуалетів

Чищення КНС, Чистка ставків та берега

Надаємо повний комплекс послуг з відкачування та вивезення РПВ

Ми пропонуємо повний спектр послуг асенізатора в Запоріжжі для здійснення відкачування вигрібних ям, туалетів, автомийок та інших об’єктів, забезпечуючи професійний підхід і високу якість виконання кожного завдання. Наша пропозиція охоплює послуги мулососа (що працює за принципом пилососа) для швидкого та ефективного відкачування рідин, а також якісне прочищення труб від засмічень.

Ми також надаємо аварійну чистку каналізації в Запоріжжі, відкачування води з підвалів та інших підземних приміщень, гарантуючи безпечне та ефективне видалення рідини. Серед наших послуг також оренда біотуалетів з повним обслуговуванням, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Ми працюємо цілодобово, готові відповісти на всі ваші запитання і надати консультацію з усіх аспектів наших послуг. Не соромтеся телефонувати нам у будь-який зручний для вас час!

Оказываем полный
комплекс услуг

Предлагаем комплексные услуги по откачке выгребных ям, туалетов, автомоек, услуги илососа (принцип пылесоса), воды с подвалов, прочистка труб от засора, аренда биотуалетов с обслуживанием. Работу производим европейскими вакуумными машинами емкостью до 16 м3, шланги до 60 метров.

Работаем без выходных, звоните проконсультируем по всем интересующимся Вас вопросам.

Аварійна ситуація?

Аварійний дзвінок за 60 хвилин!

Ви зв'язуєтесь з нами

Виїзд аварійної бригади

Ми виконуємо роботу

Проведення взаєморозрахунків

Вище вказані тарифи на послуги асенізації та використання мулососної машини. Ми прагнемо запропонувати конкурентні ціни при високій якості обслуговування. Покваптеся замовити мулосос у Запоріжжі та дізнатися про наші вигідні пропозиції.

Ціна за кубічний метр визначається на основі декількох факторів:

  • Об’єму відкачуваної рідини: Ціна може змінитися залежно від обсягу вигрібної ями або кількості рідини, яку потрібно відкачати.
  • Умов доступу: Складність доступу до об’єкта також може вплинути на ціну, наприклад, якщо потрібне використання спеціалізованого обладнання або додаткового персоналу.
  • Часу виконання: Терміновість виконання робіт може вплинути на вартість послуг асенізатора в Запоріжжі.
  • Додаткових послуг: Якщо потрібне прочищення труб, використання біотуалетів або інші додаткові послуги, вони можуть бути включені в загальну вартість або запропоновані за окремими тарифами.

Ми гарантуємо прозорість у формуванні ціни і готові надати вам детальну консультацію з будь-яких питань, пов’язаних з ціноутворенням наших послуг. Не соромтеся і залиште заявку на замовлення мулососа просто зараз!

Еко-лом - компанія
з бездоганною репутацією!

Ми пишаємося нашою репутацією як надійного постачальника послуг з відкачування ЖБО, біотуалетів, септиків, фекальних каналізацій і багато чого іншого. Наш колектив професіоналів націлений на виконання кожного завдання якісно і в найкоротші терміни, щоб знизити незручності для наших клієнтів до мінімуму.

Ми повністю усвідомлюємо, що заповнений резервуар зі стічною рідиною може викликати неприємний запах, розмноження хвороботворних мікробів і призвести до неможливості використання системи каналізації. Тому ми наполегливо закликаємо вирішити цю проблему якомога швидше, щоб система водовідведення знову функціонувала повною мірою.

Ми надаємо послуги як приватним особам, так і компаніям різного масштабу. Наші послуги користуються попитом у торгових центрів, автомийок, державних установ і керуючих компаній. Не соромтеся замовити асенізатор у Запоріжжі та скористатися нашим сервісом.

обслужених об’єктів
з 2010 року

мулососних машин у парку від 3 до 14 м3

організацій на постійному обслуговуванні

літрів відкачано за 11 років

Наша техніка

Ми виконуємо нашу роботу, використовуючи якісні вакуумні машини європейського виробництва, здатні вміщати до 16 м³ рідини. Ці машини забезпечують ефективне і безпечне відкачування рідин, а їхня висока продуктивність дає нам змогу оперативно й ефективно справлятися із завданнями будь-якої складності.

Крім того, у нас є шланги завдовжки до 60 метрів, що дає можливість працювати в різноманітних умовах і на об’єктах, включно з важкодоступними місцями.

Ми регулярно проходимо технічне обслуговування і перевірку нашого обладнання, щоб забезпечити його надійну роботу і мінімізувати можливі простої під час виконання завдань. Наш пріоритет – безпека та екологічна сумісність, що дає нам змогу забезпечити безпеку як довкілля, так і наших клієнтів. Не гайте часу і викликайте нашу техніку для професійного очищення каналізації від мулу.

Відгуки

Відгук про послугу Чищення зливних ям вручну з заглибленням
Хлопці, дякую велике!!! Хлопці, дякую вам велике. До нас водоканал приїжджав 2 рази та не змогли допомогти, а хлопці все зробили. Щасливі, раді та безмежно вдячні.
Олег Вікторович
Вересень, 2021

Контакти

Головний офіс: м. Дніпро,
вул. Генерала Захарченко 1

ekolom2018@gmail.com

Залишіть заявку на зворотний дзвінок, наш спеціаліст зв’яжеться з вами і відповість на всі запитання

Швидке замовлення