Послуги мулососних та асенізаторних машин у Кривому Розі

Викачування зливних ям та туалетів, підвалів, чищення басейну

Послуги Ілососа

Оренда біотуалетів

Чищення КНС, Чистка ставків та берега

Надаємо повний комплекс послуг з відкачування та вивезення РПВ

Ми надаємо комплексні послуги асенізатора в Кривому Розі з відкачування вигрібних ям, туалетів, автомийок та інших об’єктів, забезпечуючи професійний підхід і якісне виконання кожного завдання. Наші послуги включають використання послуг мулососа (що працює за принципом пилососа) для швидкого та ефективного відкачування рідин, а також високоякісне прочищення труб від засмічень.

Ми також надаємо аварійне чищення каналізації в Кривому Розі, відкачування води з підвалів та інших підземних приміщень, забезпечуючи безпечне та ефективне видалення рідини. В арсеналі наших послуг також оренда біотуалетів з повним обслуговуванням, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Ми працюємо без вихідних, готові відповісти на всі ваші запитання і надати консультацію з усіх аспектів наших послуг. Не соромтеся телефонувати нам у будь-який зручний для вас час.

Оказываем полный
комплекс услуг

Предлагаем комплексные услуги по откачке выгребных ям, туалетов, автомоек, услуги илососа (принцип пылесоса), воды с подвалов, прочистка труб от засора, аренда биотуалетов с обслуживанием. Работу производим европейскими вакуумными машинами емкостью до 16 м3, шланги до 60 метров.

Работаем без выходных, звоните проконсультируем по всем интересующимся Вас вопросам.

Аварійна ситуація?

Аварійний дзвінок за 60 хвилин!

Ви зв'язуєтесь з нами

Виїзд аварійної бригади

Ми виконуємо роботу

Проведення взаєморозрахунків

Вище наведено розцінки на послуги асенізації та використання мулососної машини. Ми прагнемо запропонувати конкурентні тарифи при високій якості обслуговування. Поспішайте замовити мулосос у Кривому Розі та дізнатися про наші вигідні пропозиції.

Ціна за куб формується виходячи з декількох факторів:

  • Об’єму рідини, що відкачується: Ціна може змінюватися залежно від обсягу вигрібної ями або кількості рідини, яку потрібно відкачати.
  • Умов доступу: Складність доступу до об’єкта також може впливати на ціну, наприклад, якщо потрібне використання спеціалізованого обладнання або додаткової робочої сили.
  • Часу виконання: Терміновість виконання робіт може вплинути на вартість послуг асенізатора.
  • Додаткових послуг: Якщо потрібне прочищення труб, використання біотуалетів або інші додаткові послуги, їх може бути включено в загальну вартість або запропоновано за окремими тарифами.

Ми гарантуємо прозорість у формуванні ціни і готові надати вам детальну консультацію з будь-яких питань, пов’язаних з ціноутворенням наших послуг. Не соромтеся і залиште заявку на замовлення мулососа просто зараз!

Еко-лом - компанія
з бездоганною репутацією!

Ми пишаємося нашою репутацією як надійного постачальника послуг з відкачування ЖБО, біотуалетів, септиків, фекальних каналізацій та інших видів допомоги. Наша команда фахівців прагне виконати кожне завдання професійно і в найкоротші терміни, щоб знизити незручності для наших клієнтів.

Ми повністю усвідомлюємо, що заповнений резервуар зі стічною рідиною може викликати неприємний запах, розмноження хвороботворних мікробів і проблеми з використанням системи каналізації. Тому ми закликаємо до негайного розв’язання проблеми, щоб система водовідведення знову функціонувала в повному обсязі.

Ми надаємо послуги як приватним особам, так і компаніям різного масштабу. Наші послуги користуються попитом серед торгових центрів, автомийок, державних установ і керуючих компаній. Не соромтеся замовити асенізатор у Кривому Розі та скористатися нашим сервісом.

обслугованих об’єктів
з 2010 року

мулососних машин у парку від 3 до 14 м3

організацій на постійному обслуговуванні

літрів відкачано за 11 років

Наша техніка

Ми виконуємо нашу роботу, використовуючи високоякісні вакуумні машини європейського виробництва з ємністю до 16 м³. Ці машини забезпечують ефективне і безпечне видалення рідин, а також мають високу продуктивність, що дає нам змогу оперативно і результативно справлятися із завданнями будь-якої складності.

Крім того, у нас є шланги завдовжки до 60 метрів, що дає нам змогу виконувати роботу в різних умовах і на різних об’єктах, включно з важкодоступними місцями.

Наша техніка регулярно проходить технічне обслуговування і перевірку, щоб гарантувати її надійну роботу і мінімізувати можливі простої в процесі виконання завдань. Ми надаємо особливу увагу безпеці та екологічній сумісності нашого обладнання, щоб забезпечити безпеку навколишнього середовища і наших клієнтів. Не відкладайте – викличте нашу техніку для професійного очищення каналізації від мулу просто зараз.

Відгуки

Відгук про послугу Чищення зливних ям вручну з заглибленням
Хлопці, дякую велике!!! Хлопці, дякую вам велике. До нас водоканал приїжджав 2 рази та не змогли допомогти, а хлопці все зробили. Щасливі, раді та безмежно вдячні.
Олег Вікторович
Вересень, 2021

Контакти

Головний офіс: м. Дніпро,
вул. Генерала Захарченко 1

ekolom2018@gmail.com

Залишіть заявку на зворотний дзвінок, наш спеціаліст зв’яжеться з вами і відповість на всі запитання

Швидке замовлення