Послуги мулососних та асенізаторних
машин у Дніпрі

Викачування зливних ям та туалетів, підвалів

Послуги Ілососа

Оренда біотуалетів

Чищення КНС

Працюємо в районах:

Еко-лом - компанія

з бездоганною репутацією!

Надаємо повний комплекс послуг з відкачування та вивезення РПВ

Ми пропонуємо комплексні послуги асенізатора з відкачування вигрібних ям, туалетів, автомийок та інших об’єктів, гарантуючи професійний підхід і якісне виконання кожного завдання. Наші послуги включають в себе використання послуг мулососа (що працює за принципом пилососа) для швидкого та ефективного відкачування рідин, а також високоякісне прочищення труб від засмічень.

Ми також надаємо аварійну чистку каналізації, відкачування води з підвалів та інших підземних приміщень, забезпечуючи безпечне та ефективне видалення рідини. В арсеналі наших послуг також оренда біотуалетів з повним обслуговуванням, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Ми працюємо без вихідних, готові відповісти на всі ваші запитання і забезпечити консультацію з усіх аспектів наших послуг. Не соромтеся телефонувати нам у будь-який зручний для вас час!

Ціна на послуги асенізатора та мулососної машини

Нижче наведено ціни на послуги асенізації та використання мулососної машини. Ми прагнемо запропонувати конкурентні тарифи за високої якості обслуговування. Поспішайте замовити мулосос і дізнатися про наші вигідні пропозиції.

Ціна за куб формується виходячи з декількох факторів:

  • Обсягу рідини, що відкачується: Ціна може змінюватися залежно від обсягу вигрібної ями або кількості рідини, яку потрібно відкачати.
  • Умов доступу: Складність доступу до об’єкта також може впливати на ціну, наприклад, якщо потрібне використання спеціалізованого обладнання або додаткової робочої сили.
  • Часу виконання: Терміновість виконання робіт може вплинути на вартість послуг асенізатора.
  • Додаткових послуг: Якщо потрібне прочищення труб, використання біотуалетів або інші додаткові послуги, їх може бути включено в загальну вартість або запропоновано за окремими тарифами.

Ми гарантуємо прозорість у формуванні ціни і готові надати вам детальну консультацію з будь-яких питань, пов’язаних з ціноутворенням наших послуг. Не соромтеся і залиште заявку на замовлення мулососа просто зараз!

Еко-лом – компанія з бездоганною репутацією!

Ми пишаємося своєю репутацією як надійного провайдера послуг з відкачування ЖБО, біотуалетів, септиків, фекальних каналізацій і багато чого іншого. Наша команда професіоналів прагне виконати кожне завдання професійно і в найкоротші терміни, щоб мінімізувати незручності для наших клієнтів.

Ми повністю усвідомлюємо, що заповнений резервуар зі стічною рідиною може призвести до неприємного запаху, розмноження хвороботворних мікробів і неможливості користуватися системою каналізації. Тому ми закликаємо розв’язувати проблему якомога швидше, щоб система водовідведення знову запрацювала в повному режимі.

Ми надаємо послуги як приватним особам, так і компаніям різного масштабу. Наші послуги затребувані торговими центрами, автомийками, державними установами та керуючими компаніями. Не соромтеся замовити асенізатор і скористатися нашим сервісом.

Наша техніка

Ми здійснюємо нашу роботу з використанням високоякісних європейських вакуумних машин з ємністю до 16 м³. Ці машини забезпечують ефективне та безпечне відкачування рідин, а також мають високу продуктивність, що дає нам змогу швидко та ефективно виконувати завдання будь-якої складності.

Додатково, ми маємо в своєму розпорядженні шланги завдовжки до 60 метрів, що дає нам змогу здійснювати роботу в різних умовах і на різних об’єктах, зокрема у важкодоступних місцях.

Наша техніка регулярно проходить технічне обслуговування і перевірку, щоб гарантувати її надійну роботу і мінімізувати можливі простої в процесі виконання завдань. Ми приділяємо особливу увагу безпеці та екологічній сумісності нашого обладнання, щоб забезпечити безпеку навколишнього середовища і наших клієнтів. Поспішайте викликати нашу техніку для професійного чищення каналізації від мулу.

обслужених об’єктів
з 2010 року

ілососних машин у парку від 3 до 14 м3

організацій на постійному обслуговуванні

літрів відкачано за 11 років

Наша техніка

Відгуки

Відгук про послугу Чищення зливних ям вручну з заглибленням
Хлопці, дякую велике!!! Хлопці, дякую вам велике. До нас водоканал приїжджав 2 рази та не змогли допомогти, а хлопці все зробили. Щасливі, раді та безмежно вдячні.
Олег Вікторович
Вересень, 2021

Контакты

Главный офис: г. Днепр,

ул. Генерала Захарченко 1

+38 (099) 219 60 14

ekolom2018@gmail.com

Представительство Киев
Представительство Запорожье

Представительство Кривий Ріг

Швидке замовлення