Головна / Статті / Як проводиться відкачування відходів автомийок в Дніпрі та Запоріжжі

Як проводиться відкачування відходів автомийок в Дніпрі та Запоріжжі

Автомийки до тих будівель, які не можуть бути підключені до загальної системи каналізації через те, що в них щодня використовується велика кількість води, що містить важкі метали, шкідливу хімію, пісок, мул, послід, каміння та багато іншого. Така вода не підлягає природній утилізації, так як природні фільтри та сама природа не зможе провести очищення такої води, тому відкачування нечистот із каналізації автомийок проводять професіонали на спеціальному устаткуванні, що мають усі необхідні документи та дозволи на провадження діяльності з утилізації. Очисні станції, які займаються очищенням міської каналізації, просто не зможуть впоратися з якісним очищенням такої суміші, оскільки не обладнані спеціальним обладнанням, яке зможе очищати воду від спеціальної технічної хімії та важких металів.

На сьогоднішній день відкачування нечистот із септиків та автономних каналізацій дуже популярна послуга, якої користуються різні фірми та організації. Автомийки використовують у своїй роботі сильні хімічні засоби і в їх септиках містяться не тільки рідкі побутові відходи, а й шкідливі хімічні елементи, фрагменти дорожнього покриття, каміння та пісок, послід, залишки різної рослинності та багато іншого. Під час миття весь цей бруд змішується між собою, але в каналізації рідина відокремлюється від бруду, а важкі метали, пісок і сміття утворюють щільний осад. Згодом щільний шар мулу збільшується і призводить до виходу з ладу всієї каналізаційної системи. Крім того, в теплу пору року цей шар може починати цвісти і видавати неприємний запах, та й провести очищення такого септика буде в кілька разів складніше. Для того, щоб цього не сталося, відкачування автомийок повинно проводитися регулярно, і обов’язково прив’язуються до завантаженості автомийки, температурного режиму і пори року.

Очищення автономних каналізацій в Дніпрі та Запоріжжі проводить наша компанія ЕКОЛОМ, що має ліцензію на перевезення та утилізацію рідких хімічних відходів. За допомогою спеціальної асенізаторської машини проводиться розмиття щільного шару мулу, для цього використовують струмінь води під високим тиском і відкачують суміш, що вийшла. У складних випадках для прискорення процесу фахівці нашої компанії використовують хімічні реагенти.

Завдяки сучасному обладнанню, очищення каналізації може проводитися без зупинки роботи мийки та не вимагає зайнятості її співробітників. Після відкачування автомийки необхідно вивезти рідину на спеціальний полігон для утилізації рідких хімічних відходів. Для підтримки працездатності каналізаційної системи можна укласти договір регулярного обслуговування, у такому разі ви зможете не тільки регулярно очищати септик, а й у разі екстреної ситуації викликати команду фахівців, що бере на себе відповідальність за справність септика.

Схожі статті

Як прочистити каналізацію в приватному будинку? – Поради від компанії Еко-Лом

Як прочистити каналізацію в приватному будинку? – Поради від компанії Еко-Лом Підтримка чистоти в системі каналізації є ключовим аспектом для забезпечення нормальної роботи всього будинку.

Подробнее

Швидке замовлення